שירותי ענן לעסקים
שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן לעסקים

חברות ועסקים רבים הבינו זה מכבר כי אי אפשר לוותר על שירותי ענן לעסקים. לשם קבלת שירותי הענן המתקדמים והאמינים ביותר, ניתן יהיה לפנות אל חברת Comel – פתרונות טכנולוגיים לעסקים, הוותיקה והמקצועית. חברתנו מקפידה על העסקתם והכשרתם של צוות הטכנאים שלנו. כך שכל לקוח ולקוח יוכל לקבל את השירות המקצועי והאדיב ביותר.

שירותי ענן לעסקים קטנים וגדולים

אין ספק כי בעולם המתקדם של היום, שירותי ענן לעסקים הינם כבר בגדר צורך הכרחי. אין חברה או ארגון אשר יכולים להעביר את שגרת יומם מבלי שיזדקקו לשירותיו של הענן בתוכנות השונות ובגיבוי המידע העסקי שלכם.

 • וודאו כי החברה שתעניק עבורכם שירותי ענן היה בעלת ניסיון בתחום ותוכל לספק בעבורכם את העזרה והתמיכה הדרושה.
 • כל התכנים שלכם יהיו זמינים בכל עת. זאת בשונה משרתים של מחשבים אחרים, בעת שימוש בענן, אתם תוכלו לגשת למידע שלכם בכל זמן.
 • חברה מקצועית תוכל לאתר בעבורכם את צורת האחסון היעילה והבטוחה ביותר במחירים המשתלמים מכל.
 • שירותי ענן הינם פשוטים וזולים בהרבה לעומת תחזוקה של שרתים יקרים. בניגוד לשרתים גם לא יעלה הצורך לחדש את הענן אחת לכמה זמן.
 • אבטחת המידע שלכם הינה אחד הנושאים החשובים בתחום זה. על כן, חברת מקצועית תוכל לסייע לכם בשמירה גם על מידע מסווג וסודי אשר שייך לבית העסק שלכם.

שירותי ענן לעסקים קטנים וגדולים שרוצים להצליח

שירותי ענן לעסקים – התאמה אישית לבית העסק

חשוב להבין כי תחום המחשוב מציב בפניה אפשרויות אינסופיות, על כן חשוב לוודא כי החברה שמעניקה לנו את שירותי המחשוב והענן תוכל להתאים את השירות שלה לצרכי בית העסק שלכם. חברת Comel – פתרונות טכנולוגיים לעסקים תוודא כי בשלב הראשון היא מאבחנת את צרכי העסק בצורה מדויקת כמו גם אופיו ואופן התפעול שלו, כך למעשה יהיה ניתן להתאים את השירותים בצורה מדויקת להפליא. צרו קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה בנושא.

חברת Comel פתרונות טכנולוגיים לעסקים מספקת שירותים מגוונים לעסקים, זאת לרבות שירותי מחשוב ענן. שירות זה יכול לאפשר מקום גיבוי ואחסון של קבצים וכלל המידע העסקי, המנהלתי או הכספי של בית העסק שלכם. מעבר לשירות זה, חברתנו מספקת גם שירות של תמיכה ותחזוקה של כלל מערכת המחשוב שלכם. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או תקלה ולפתור אותה במהרה וביעילות המרבית.

שירותי ענן לעסקים קטנים

אנשים רבים תוהים לעצמם מה בעצם שירותי מחשוב ענן יכולים להציע לבית העסק שלהם. התשובה לכך היא די פשוטה ולמעשה אומרת כי כלל המידע של חברתכם יישאר במקום בטוח ונגיש בלא צורך לשמור את כל המידע על כוננים ניידים או דיסקים. למידע אתם תוכלו לגשת בכל שלב ומכל מקום.

 • גם עסקים קטנים וגם גדולים יכולים ליהנות מהשירות היעיל הזה. כך לגבות את כל המידע העסקי והמנהלתי של החברה במקום בטוח.
 • טכנולוגיית הענן מאפשרת לנו ליהנות משירות יעיל ואמין ללא צורך בשימוש בחומרה, תוכנה או שירותים יקרים אחרים.
 • גישה מיידית ניתנת לכל עובדי החברה, כך שכולם יוכלו להתחבר למערכות הרלוונטיות עבורם.
 • הגישה לענן הינה מוגבלת רק לאנשים שתבחרו, כך שמידע שלכם נשאר בידיים בטוחות ואמינות.
 • גם בשעה שהעובדים אינם נמצאים באותו המקום פיזית, הרי שכעת יוכלו לשתף קבצים בצורה יעילה ונוחה.
 • העובדה כי הענן אינו מקום פיזי, מאפשרת לכלל צוות עובדי החברה או הארגון שלכם לגשת למידע אשר בו מכל מקום ובכל זמן, כל הנדרש הוא גישה לאינטרנט ואישור כניסה.

שירותי ענן לעסקים קטנים

שירותי מחשוב ענן ומגוון פתרונות טכנולוגיים להם העסק שלכם זקוק

חברת Comel פתרונות טכנולוגיים לעסקים מעמידה לרשותכם מגוון רחב של שירותים אשר משמעותיים להמשך תפקודו היעיל של בית העסק שלכם. זאת לרבות אבטחת מידע, שירותי אנטי וירוס, גיבוי לענן, תמיכת מחשבים, שירות לרשתות מחשבים ושירותי מחשוב לעסקים. צרו קשר עם חברתנו עוד היום ואנו נשמח להתאים בעבורכם את השירותים המתאימים לצרכים שלכם בצורה המדויקת ביותר.

שירותי ענן לעסקים בישראל

שירותי ענן לעסקים מאז ומעולם היו פעולה חשובה, זאת מאחר והמידע האישי שלנו גנוז בתוך מחשבים. המידע הוא הכלי החזק ביותר שיש כיום לעסקים רבים ולאנשים פרטיים והמידע הזה חייב להישמר. קיים צורך ממשי להגן על הקבצים בחברה שלנו מפני אובדן. מחפשים שירותי ענן על מנת להבטיח את שמירת המידע עבור העסק שלכם? כדאי שתכירו את החברה המובילה בתחום שירותי הענן לעסקים, הכירו את חברת COMEL.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי ענן לעסקים

 1. מגוון האפליקציות הקיימות למערכות ההפעלה השונות, גורמות לכך שאתה יכול לגשת למידע כמעט מכל מכשיר נייד (פירוט מערכות ההפעלה הנתמכות ע”י כל שירות בטבלה בהמשך).
 2. מידע הנשמר בשירות כזה בטוח מפני קריסת המחשב/ האייפון שלך. הוא נמצא הרחק מהם, ולכן, הוא יכול להוות שיטת גיבוי מעולה, המאפשרת שחזור מידי במקרה והחומר נמחק מהכונן המקומי שלך.
 3. שיטת האחסון הזו מאפשרת למספר אנשים שונים לעבוד על קובץ או תיקיה, מבלי להסתבך בשליחת קבצים במייל (שמגיע או לא מגיע) ומבלי להסתבך בנושא של מס’ גרסאות שונות לאותו קובץ.
 4. הקבצים והתיקיות זמינים עבורך ועבור מי שתבחר לשתף אתו, בכל עת, מכל מקום.
 5. בתוכנות אופיס עבור אייפד (בו אין גישה ישירה לקבצים בזיכרון באמצעות סייר קבצים), ניתן לשמור מסמכים ישירות ב-Dropbox בקלות.

שירותי ענן לעסקים עם גיבוי

החלטתם להעניק את תשומת הלב הראויה לאבטחת המידע בעסק, וכעת אתם מחפשים אחר הדרך האידאלית לגבות מידע ולתחזק את המערכת גם באופן שוטף. עם זאת, ברור לחלוטין שיש היום פתרונות מתקדמים רבים ויצירתיים במיוחד, וכדי להגן על המידע שלכם אתם זקוקים למגוון שירותי ענן וגיבוי ענן לעסקים. כך תוכלו לבצע גיבוי בקלות רבה, ואף תגיעו אל המידע המגובה בפשטות בכל נקודת זמן. כדי לעשות את זה נכון אתם מוזמנים להתייעץ כבר עכשיו עם צוות Comel, המעניק שירות מקצועי לכל עסק.

שירותי ענן לעסקים ותיקים

איך בוחרים שירותי ענן וגיבוי ענן לעסקים?

כדי לעשות את זה נכון חשוב לבחור גוף מקצועי ומיומן שיעניק לכם שירותי ענן וגיבוי ענן לעסקים, ויעשה זאת בצורה המקצועית והטובה ביותר. אז מה באמת כדאי לבדוק?

 • ניסיון  האם יש לחברה ניסיון בתמיכת מחשוב לעסקים, ובפרט בשירותי ענן וגיבוי?
 • יעילות – האם תוכלו להגיע למידע הדרוש לכם בכל רגע נתון, בקלות ולגמרי לבד?
 • פשטות – האם הגיבוי מתבצע בקלות וגם צרכי התחזוקה של השרת פשוטים וחסכוניים יותר?
 • מקצועיות – מטרת הענן היא אבטחת מידע, ולכן כדאי לוודא שהחברה שלכם מקצועית ואמינה

תשומת לב לכל אחד מהנושאים הללו היא חשובה, משום שאלה הם הנושאים שיכולים להשפיע על התנהלות העסק בשוטף ועל יעילות מערכת הגיבוי שלכם. רק חברה מקצועית וצוות מנוסה יידעו להציע לכם חלופות שונות על פי הצרכים שלכם, לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות ולבצע תחזוקה בטוחה ויעילה לכל אורך הדרך.

שירותי ענן וגיבוי ענן לטובת העסקים

בעוד אין ספק באשר לחשיבות של שירותי ענן וגיבוי לעסקים, כדאי להעניק זמן ומחשבה לבחירת הגורם המקצועי שיהיה שם לצדכם כדי שתוכלו לבחור נכון – ובעיקר כדי שתוכלו לדעת שהמידע העסקי שלכם מוגן היטב ומגובה באופן בטוח. חברת Comel מציעה לכם את השירות הטוב ביותר, עם צוות מיומן ועתיר ניסיון שיסייע לכם באפיון הצרכים, באיתור הכלים האידאליים שעומדים לרשותכם, בבחירת הדרך הנכונה עבורכם ובתחזוקה נכונה ויעילה. זאת ועוד, לצד תמיכה וטיפול מהיר ומדויק בכל תקלה ובכל שאלה.

מחשוב ענן לעסקים

כאשר משתמשים בשירות גיבוי בענן לעסקים, למעשה חוסכים עלויות רבות. ניקח לדוגמה עסק שרוצה לגבות את הקבצים והמסמכים שלו, עומדות בפניו שתי אפשרויות: האפשרות הראשונה היא לרכוש שרתים ולהקים מערך תקשורת שלם כדי להגן על המידע שלו. האפשרות השנייה היא לקבל שירות מספק גיבוי בענן. הספק בדרך כלל יהיה חברה גדולה שיש לה תשתית מתאימה ויכולות הרבה יותר טובות, כך נחסך הצורך לרכוש ציוד רב ולהסתבך עם כל החיווט הדרוש. אנחנו בחברת COMEL  רואים בשירות כערך עליון: לרשותכם צוות מקצועי ומסור אשר נמצא כאן בשבילכם לכל שאלה, תהיה, בעיה או תקלה. אצלנו לא רק הקבצים מגובים – גם הלקוחות יודעים שהם נמצאים בידיים בטוחות.

שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים הם אלמנט קריטי בעולם העבודה החדש. בתור מי שאמונים על מידע יקר וחשוב, של בית העסק ושל הלקוחות שלכם, אתם לא יכולים לוותר על שימוש במערכות מתקדמות כדי להגן על המידע הזה וכדי לשמור עליו מכל משמר. הרי בעידן החדש, הנכס החשוב ביותר עבור בית עסק, הוא היכולת שלו לעבד מידע לכדי מוצר רלוונטי לקהל הלקוחות. שירותי מחשוב ענן לעסקים מאפשרים לכם לגבות את המידע, להגן עליו ולעשות את כל מה שצריך, עבור ניהול אופטימלי של העסק שלכם.

שירותי מחשוב ענן לעסקים: הרבה יותר ממה שאתם חושבים

כאשר אנחנו דנים בשאלות לגבי שירותי מחשוב ענן לעסקים, אנחנו ממש לא מדברים רק על גיבוי איכותי של קבצים ומידע, בשרת וירטואלי. אלא, אנחנו מדברים על מעטפת שלמה. זה מתחיל בהדרכה של צוותים מתוך בית העסק, כדי להכשיר אותם לעבוד עם המערכת כך שלא יהיו פרצות אבטחה, זה ממשיך לתחזוקה שוטפת של השרתים הדיגיטלים וזה יכול להגיע עד יצירה של מערכת אבטחה מתקדמת, כדי לשמור על המידע. הרי, אנחנו חייבים להבין, בשעה שאתם נעזרים ברשת וירטואלי כדי לשמור קבצים ומידע, אתם למעשה, חושפים את המערכת והופכים אותה פגיעה יותר. פירצה באבטחה יכולה להתרחש בגלל טעות שלא במזיד, של אחד מעובדי החברה אשר החליט לעבוד יום עבודה מרחוק, מבית הקפה השכונתי, פרצת האבטחה יכולה להתרחש פשוט, כי פורצים מתוחכמים מהקצה השני של העולם, הצליחו להגיע לפרטי האשראי של הלקוחות. כדי לעזור לכם לגבות את המידע בצורה אינטיליגנטית, כך שהעבודה השוטפת תיעשה על הצד הטוב ביותר, אבל, בלי לחשוף אתכם לפרצות סייבר, הרי שאתם צריכים מעטפת מקצועית ראויה.

התפקיד שלנו הוא לעזור לכם לצמוח

זה נשמע כמעט כמו כותרת גדולה מדי לשירות פשוט, הרי בסך הכל, אנחנו נותנים לכם מידע מתחום הטכנולוגיה כדי שהעובדים שלכם ואתם, תוכלו לעבוד בקלות מכל מקום. אבל אנחנו רואים בעבודה שלנו הרבה יותר מזה. מבחינתנו COMEL  היא המעטפת המקצועית, שמאפשרת לכם לצלוח את האתגרים בתחום המחשוב ולהוביל את העסק שלכם קדימה. צריכים עזרה? דברו איתנו עוד היום.

שירותי ענן לעסקים
להצעת מחיר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

מאמרים נוספים

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

להצעת מחיר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר